Як додати заклад

 Ви керівник чи представник навчального закладу і готові розмістити картку Вашого закладу/компанії на нашому сайті?

Щодня за допомогою нашого сайту тисячі користувачів з усієї України шукають і обирають навчальні заклади, курси тощо. Додати інформацію про свій заклад на сайті edusearch.com.ua дуже легко. Для цього достатньо заповнити анкету за посиланням або скористатисяь кнопкою "Додати заклад" у меню сайту.

Додаючи навчальний заклад, вкажіть найповнішу та точну інформацію про діяльність своєї компанії, чим ваш заклад вирізняється від інших, які маєте послуги чи конкурентні переваги. Текст обов’язково має бути унікальним,не копіюватись з інших ресурсів у мережі інтернет. Якщо текст не унікальний, Ваша інформацію буде промодерована контент-менеджером edusearch.com.ua. Ми не публікуємо тексти з інших сторінок в інтернеті.

Натискайте кнопку "відправити" для завершення реєстрації.

Вітаємо! Ваш заклад/компанію додано та після модерації контент-менеджером edusearch.com.ua. заклад з’явиться на сайті.


Ознайомтесь з тарифними планами та оберіть варіант, який відповідає вашим цілям на сторінці "Реклама на сайті".

Використовуйте максимум можливостей для свого закладу та отримуйте нових учнів за допомогою нашого сервісу, збільшіть кількість переглядів Вашого закладу та виділяйтеся серед конкурентів

Ви можете легко змінити не актуальну інформацію, або додати нові послуги, розмістити рекламний банер на сайті чи придбати рекламний пакет. Опишіть суть проблеми у розділі «Контакти» у формі зворотнього зв'язку чи звертайтесь на пряму за телефоном +38 097 236 73 31  адміністрація сайту чи e-mail info@edusearch.com.ua.

Невірні дані