Про проект

EduSearch (Educational Search) edusearch.com.ua —спеціалізований освітній сервіс-каталог з деталізованого пошуку навчальних закладів, шкіл, садочків, позашкільних закладів освіти, гуртків, курсів тощо для дітей та дорослих в Україні.

На сайті представлено більше 11 тисяч закладів в 26 містах України.

Наша місія – допомогти шукачам швидко та легко знайти та обрати найкращий заклад з урахуванням усіх побажань і критеріїв; допомогти навчальним закладам та позашкільним закладам в пошуку нових учнів.

Шукач може легко знайти потрібний заклад самостійно на сайті, використовуючи велику кількість деталізованих фільтрів або шляхом заповнення форми-заявки "Знайти заклад", вказавши усі критерії та побажання, і наші спеціалісти допоможуть в пошуку потрібного закладу.

Команда сайту збирає по усім навчальним закладам/компаніям кожного міста найповнішу та детальну інформацію, а деталізовані категорії та фільтри на сервісі роблять пошук простим та швидким і допомагають знайти той заклад, який максимально буде відповідати потребам та запитам шукача 

Інформація про освітні заклади на сайті edusearch.com.ua постійно оновлюється та доповнюється.

Ми прагнемо, щоб база навчальних закладів сервісу EduSearch була найбільша та найповніша, тому якщо вашого закладу досі немає на сайті EduSearch, ви можете легко розмістити (або доповнити) інформацію про ваш заклад, заповнивши форму "Додати заклад". Після модерації ваш заклад з'явиться в пошуку на сайті EduSearch і ми зможемо рекомендувати його користувачам сайту, якщо він відповідає запитам та критеріям пошуку.

 

Невірні дані